Obserwatorzy

czwartek, 30 grudnia 2010

Niespodzianki...

No tak...wyszło na to, że jak poszłam robić urodzinowy tort to zniknęłam na 3tygodnie:)) Teraz mogę sobie pożartować, ale tak na prawdę to wcale do śmiechu mi nie było. Najpierw Konstancja dostała zapalenia uszu, a potem ja poległam na zapalenie oskrzeli :(( Ale mam nadzieję, że choróbska wreszcie dadzą nam trochę spokoju!!! Jednak muszę Wam powiedzieć,że przez ten czas zdarzyło się też kilka wspaniałych rzeczy. Po pierwsze wyobraźcie sobie, że to właśnie mi dopisało szczęście i wygrałam HOP BLOGA!!! Nie do wiary, cieszyłam się jak dziecko:)) A to część wspaniałości ,które wygrałam: Bajeczny zestaw, który ufundował sklep Scrapki.pl oraz przepiękny zestaw papierów zaprojektowanych specjalnie na tę okazję przez niesamowicie zdolną projektantkę Karolę Witczak. Bardzo się z tego cieszę i dziękuję!
 Kolejnym powodem mojej radości była paczuszka, w której znalazło się przepiękne serduszko wykonane dla mnie przez wspaniałą Annaszę w ramach wymianki Szufladowej oraz piękne, białe śnieżynki tak misternie zrobione
A to już serducho, które ja zrobiłam dla Annaszy
I już na prawdę na koniec chcę Wam pokazać choineczki, które zrobiłam by ozdobić domek na święta. Wiem, że już po świętach, ale może komuś się spodobają i zainspiruje się w przyszłym roku? Mnie zainspirowała niezwykła kobieta Mirabeel, która robi po prostu cuda z papieru!


Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Ależ u Ciebie wesołości!! Super! Śliczne choineczki i serduszka! A że choróbska już za Wami - też się cieszę :)

    OdpowiedzUsuń