Obserwatorzy

czwartek, 1 grudnia 2011

I nastał grudzień...

a wraz z nim zaczął się pewien projekt, o którym pewnie już wiecie, a jest nim Journal Your December, czyli miejsce stworzone na ten jeden, wyjątkowy miesiąc w roku:) W ten projekt zaangażowanych jest wiele wspaniałych scraperek, które codziennie będą się z Nami dzielić swoimi grudniowymi przemyśleniami  i inspirować swoimi przepięknymi grudniownikami. Serdecznie zapraszam Was do zaglądania na naszego grudniowego bloga i do przyłączenia się do zabawy:))

 Ja też postaram się aktywnie prowadzić własny grudniownik, choć póki co, trochę zmogła mnie choroba, ale cóż...

Chciałam Was jeszcze zaprosić do przeczytania krótkiego wywiadu ze mną, który ukazał się w ramach cyklu " Poznajmy się" na portalu Scrapujące Polki:)
Pozdrawiam Was cieplutko!!!
Brydzia

5 komentarzy:

 1. Kusi mnie i wodzi na pokuszenie, coby taki zapiśnik grudniowy wykonać ;-) Póki co po wykonaniu kalendarza adwentowego dla dzieciaków - odpoczywam. No i nie wspomnę, że musiałabym dzisiaj zapisać: 01 XII - zderzenie z krawężnikiem, rozwalona chłodnica ... mechanik słono policzył ;-) ... No cóż, ważne, że nam się nic nie stało! A Tobie życzę dużo zdrowia !

  OdpowiedzUsuń
 2. :**** Zdrowiej Kochana! :**

  OdpowiedzUsuń
 3. Brydziu, kuruj się kochana. Malinki, cytrynka, kocyk...Ja też kicham i gardło mnie boli ale staram się nie dać przebrzydłemu bakcylowi.
  Gratuluję Ci pięknego wywiadu i zaproszenia do tak fajnego projektu. Juz biegne poczytać.
  :-*

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrówka Ci życzę i łączę się w walce, bo też zaniemogłam. Gratuluję wywiadu :)

  OdpowiedzUsuń