Obserwatorzy

poniedziałek, 16 czerwca 2014

Róże i lawenda

Kochane Dziewczyny!!!

 Bardzo, bardzo Wam dziękuję za tyle ciepłych słów pod adresem naszego ogrodu :))) Sprawiły mi tyle radości!!!
 Tak na prawdę, jesteśmy dopiero na początku drogi... pomału poznajemy i uczymy się naszej ziemi,często kapryśnej, ale dającej się ujarzmić :D
Dziś znowu będzie o kwiatkach, ale nie mogłam się powstrzymać przed pokazaniem Wam naszych róż,które posadzone przez mojego męża zaledwie jesienią, już tak pięknie cieszą nasze oczy, no spójrzcie same...
 Pomalutku staram się też urządzić nasz taras, mam dużo pomysłów,tylko z czasem nie wyrabiam... :))) 
Kupiłam ostatnio kilka sadzonek lawendy, która póki co, zdobi tarasowe stoliki

Oczywiście nieodłącznym towarzyszem wszelkich moich tarasowo - ogrodowych poczynań jest Franuś :))) Jak On to uwielbia!!! Ciężko go zabrać z ogrodu do domu :D Oby mu już tak zostało, to będziemy mieli wielką pomoc !


Machamy do Was radośnie z tarasu i cieplutko pozdrawiamy!!!

5 komentarzy:

 1. Przepiękne róże! Zwracam zawsze uwagę na nie w ogrodach innych, bo są cudne! A taras z Twoim małym pomocnikiem też będzie pięknie wyglądał :) A teraz lawenda fajnie go ozdabia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Róża z pierwszego zdjęcia zadziwia mnie kolorem cudna. Ja czekam na moje różyczki, posadziłam wiosną. Będę miała swoją rabatkę różaną. Fajny pomocnik i jaki sprzęt ogrodniczy posiada. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Róże przepiękne !!! teraz właśnie jest ich czas królowania w ogrodach. Ten gatunek róży z pierwszego zdjęcia mam i ja w swoim ogrodzie. I jak widzę oprócz wspólnego imienia mamy wspólną do słabość do angielskich róż;)
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na moje wakacyjne Candy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Róże są piękne, a z takim pomocnikiem na pewno wszystko dobrze pójdzie:))

  OdpowiedzUsuń